Новинка: турнікет Stile One від компанії CAME

Новинка: турникет Stile One от компании CAME

Турнікет, як конструкцію, важко назвати нововведенням для нашої країни. Вже десятиліттями їх можна побачити практично на будь-якому підприємстві, на вокзалі, метро та інших громадських місцях. Але сучасні моделі суттєво відрізняються від тих, що зустрічали нас на вході до будівлі 20-30 років тому.

Серія Stile One від компанії CAME – абсолютний доказ, що технології суттєво пішли вперед, оскільки такий автоматизований трипод здатний чудово впоратися з поставленими йому завданнями. У нього є відразу кілька важливих переваг:

– він практичний та зручний у використанні, оскільки дозволяє легко регулювати доступ до будівлі, де висока прохідність відвідувачів;

– Монтаж такої конструкції досить простий і виконується відразу в двох варіантах – в стіну або стійку. До речі, для цього не обов’язково використовувати додаткові опори;

– турнікет Stile One від компанії CAME компактний, що дозволяє встановлювати його навіть при обмеженому просторі.

У робочому режимі турнік пропускає лише одну людину у певному напрямку. Виготовлений він із сталі, що пофарбована, та обладнаний платою управління. Для штанг використовується нержавіюча сталь.