Можливі несправності карусельних дверей

Возможные неполадки карусельных дверей

Двері – це престиж будівлі, тому важливо, щоб вони мали презентабельний вигляд. Конструкції карусельного типу ідеально підходять для цієї ролі, тому їх часто можна побачити при вході в готель, банк, торгове або офісне приміщення. Але, як і будь-яка інша автоматична конструкція, такі двері вимагають своєчасного та професійного огляду досвідченим фахівцем, який зможе запобігти виникненню поломок.

Без проведення профілактичних заходів у роботі автоматичних карусельних дверей можуть виникнути неполадки, пов’язані з:

– зносом мастила, яке обов’язково потрібно на тертьових частинах конструкції. Дуже важливо, щоб у зимову пору року її склад був морозостійким, інакше функціонування дверей буде неправильним, і згодом двері вийдуть з ладу серйозніше. У жодному разі не можна використовувати розчини, які не призначені для автоматичних дверей;

– проблема з електронікою, що може виникнути через конденсат, який з’являється при досить високій вологості взимку. Уникнути такої ситуації дозволить ТО, за якого перевіряється стан цієї частини дверей.

Ну, і, звичайно, не варто забувати, що установкою теж повинні займатися професіонали, адже неправильний монтаж може з часом привести до неполадок, які виправити важче, ніж попередити.