Комплектуючі, що відповідають за безпеку шлагбауму

Комплектующие, отвечающие за безопасность шлагбаума

Про переваги шлагбауму на підприємствах, паркінгах, під’їздах до житлових чи комерційних будівель було сказано дуже багато. Дійсно, така нескладна в монтажі та догляді конструкція, здатна повністю забезпечити безпеку, при цьому якісно виконуючи свої функції протягом тривалого терміну.

Сьогодні шлагбауми можна побачити практично всюди, адже більшість власників території обирають таку конструкцію для захисту своїх об’єктів. Встановлюючи шлагбаум, необхідно пам’ятати про пристрої, що забезпечують максимальну безпеку, зокрема:

– Фотоелементи безпеки. Вони монтуються на виносних стійках і виконують блокування стріли шлагбауму в ситуаціях, коли в зону його дії потрапляють автомобілі або пішоходи. Завдяки такому пристрої вдається уникнути аварій, адже вони діють у радіусі 30 метрів;

– катафорти – спеціальні накладки, що відбивають світло, що дозволяє помітити стрілу навіть у темряві;

– бордюри, що знаходяться внизу стріли. Якщо автомобіліст не розрахує та вріжеться в конструкцію, такі бордюри значно пом’якшать удар;

– проблискові лампи, що попереджають про рух шлагбауму. Вони прикріплюються безпосередньо до нього.

Всі перераховані вище елементи найбільшою мірою забезпечують безпеку такої конструкції, як шлагбаум, тому до їх вибору варто підійти з відповідальністю.