Карусельні автоматичні двері – п’ять причин для вибору

Карусельные автоматические двери – пять причин для выбора

Установка автоматичних дверей – це вже правильне рішення, а якщо йдеться про карусельний тип, то немає сумніву в правильності вибору. Сьогодні такі конструкції можна побачити не лише в офісних будівлях, а й при вході до банків, готелів, а й навіть у житлових будинках.

Безумовно, вартість таких конструкцій дещо вища, ніж звичайних автоматичних дверей, але все ж таки доцільності їх вибору є відразу п’ять важливих причин.

Причина перша – презентабельність

Немає сумніву в тому, що будівля з автоматичними карусельними дверима створює враження розкоші і презентабельності. У такий офіс, банк чи будинок хочеться увійти та отримати послуги найвищої якості.

Причина друга – мінімізація теплових втрат

При установці карусельних дверей значно знижуються витрати на обігрів приміщення за рахунок щільнішої герметизації дверного отвору, а також його автоматичного закриття. Економія коштів у такому разі може бути дуже відчутною.

Причина третя – звукоізоляція та зменшення кількості пилу

Завдяки щільному приляганню конструкції вона виконує функцію звукоізоляції, що також сприяє більш сприятливій атмосфері в приміщенні. До того ж кількість пилу, який може потрапити всередину, значно менша.

Причина четверта – безпека

Карусельні двері, навіть не призначені для контролю доступу, можуть стати захистом від проникнення небажаних відвідувачів.

Причина п’ята – комфорт

Такий тип автоматичних дверей за наявності спеціального режиму дає змогу безпечно пройти мамам із візками або людям з обмеженими можливостями. Це досягається обертанням на мінімальній швидкості та високим рівнем сенсорного сканування.