Історія компанії Алютех – від шести працівників до цілої корпорації

История компания Алютех – от шести работников до целой корпорации

Білоруська компанія Алютех добре відома нашій країні, та її продукцію нерідко можна побачити на приватних і промислових будинках. І в цьому немає нічого дивного, адже продукція компанії поєднує у собі високу якість та демократичну ціну, а також широке розмаїття асортименту. Адже розпочиналася історія Алютех всього з шести працівників, які й стали ключовим моментом успішності торгової марки.

Трохи історії

Завод Алютех був заснований у 1996 році у місті Мінськ. На той час всю роботу виконували лише кілька працівників, але й перші обсяги не були такими великими, як сьогодні, а продукція не імпортувалася до країн Європи та Росії. За 22 роки свого існування холдингу вдалося стати найвідомішим брендом Білорусі та в тридцяти інших країнах світу. Щороку у виробництво впроваджуються сучасні технології, що дозволяють отримати практичні, презентабельні та функціональні комірні системи, і найголовніше – доступні за ціною.

Сьогодні Алютех – один з провідних виробників автоматичних ворітних систем, що беруть участь у міжнародних виставках та отримує заслужені нагороди.

До речі, ворота – це не єдина лінійка продукції, 2016 року було запущено виробництво перевантажувального обладнання.