Gilgen Door Systems – понад 50 років успішності

Gilgen Door Systems - более 50 лет успешности

Gilgen Door Systems – швейцарська компанія з такою ж надійною репутацією, як і відомі на весь світ банки цієї країни. Заснована ще далекого 1961-го року, вона тримає свої лідерські позиції досі, пропонуючи клієнтам цікаві дизайнерські рішення та високу якість.

Компанія Gilgen Door Systems успішно займається виготовленням приводів для автоматичних конструкцій. А одна з основних її сфер діяльності – виробництво розсувних платформних дверей для метрополітену, тому продукцію такої торгової марки можна побачити у підземках багатьох країн світу.

Крім того, компанія випускає і протипожежні двері, що складаються на кшталт гармошки, герметичні розсувні та багато інших спеціальних автоматичних конструкцій. Але особливу увагу варто приділити автоматичним воротам моделі SLX-BO з функцією аварійного відчинення стулок. Вони актуальні у великих торгових центрах, офісних будівлях, банках, готелях, а також на потужних підприємствах, оскільки дозволяють швидко та безпечно залишити приміщення у разі аварійної ситуації.

Особливість таких дверей у тому, що вони ще додатково оснащені акумуляторною батареєю, що працює деякий час після вимкнення електрики.