Дверний доводчик Geze TS 3000

Звук дверей, що плескають, не подобається нікому, тим більше, якщо його доводиться чути постійно. Уникнути такої ситуації дозволяє установка доводчика дверей, що зробить хід дверей плавним і тихим.

Одна з найкращих компаній-виробників таких механізмів GEZE постійно радує споживачів своєю ретельно розробленою надійною продукцією. Сьогодні у нашій увазі дверний доводчик Geze TS 3000, що має тягу та фіксацію. Його використовують, як правило, на легких конструкціях дверей, вагою до 80 кілограм, при ширині полотна 1,1 метра. Такий механізм має цілий перелік важливих переваг, зокрема:

  • його швидкість та остаточний дотиск регулюється, тому можна бути абсолютно впевненим, що доводчик зачинить двері з будь-якого положення;
  • Існує можливість фіксації відкритого режиму;
  • монтаж доводчика стандартний і не має жодних складнощів;
  • серія Geze TS 3000 підходить і для пожежних дверей, повністю справляючись зі своїми обов’язками у такому варіанті;
  • тяга виконана з надміцних матеріалів, а сам доводчик відмінно працює і при низьких, і при високих температурах навколишнього середовища.

Також радує те, що Geze TS 3000 випускається в кількох колірних варіаціях – білому, темно-бронзовому та сріблястому кольорах, що дозволяє підібрати доводчик під будь-який дизайн дверей.