Дверний доводчик: чотири правила його використання

Дверной доводчик: четыре правила его использования

Сучасні двері складно уявити без доводчика дверей. Такий механізм робить їх більш простими у використанні, суттєво підвищує термін їхньої служби за рахунок акуратної експлуатації, а головне – знижує тепловтрати за рахунок повного та герметичного закриття.

Щоб доводчик дверей, і це не залежить від виробника, прослужив максимально довго, слід подбати про грамотне його використання. Існує чотири основні правила.

Правило перше – гвинт

Точніше, його накручування. Професіонали не рекомендують крутити гвинт більш ніж на два оберти. Це дуже важливо, інакше доводчик швидко вийде з ладу.

Правило друге – закриття дверей

Доводчик для того і призначений, щоб плавно зачиняти двері до повної герметичності. Якщо намагатися самостійно виконати таке завдання, можна швидко вивести цей механізм з ладу.

Правило третє – підпирання

Не варто підпирати двері для того, щоб вони залишалися відчиненими. Краще встановити дверний доводчик, що вже має таку функцію.

Правило четверте – читати інструкцію

Серйозні компанії, що виготовляють доводчики дверей, докладно пояснюють правила їх використання. Важливо читати інструкції та суворо їх дотримуватися, тоді доводчик прослужить не один рік.