Дверні доводчики DORMA – найвищий стандарт якості

Дверний доводчик – практична та необхідна конструкція, що дозволяє суттєво збільшити термін служби дверей, а також забезпечити плавний їх хід. Одним із лідерів у сфері виробництва дверних доводчиків вважається компанія DORMA, яка також випускає розсувні та скляні, карусельні та автоматичні двері, а також усіляку дверну фурнітуру.

Компанія DORMA пропонує кілька типів дверних доводчиків, що можуть використовуватися і для легких конструкцій, і для важких металевих. Незалежно від типу, вони характеризуються високою якістю та надійністю, тому здатні прослужити досить довго. Дверні доводчики DORMA найвищого класу оснащені функцією DC, що дає змогу уповільнити зачинення дверей до декількох хвилин в діапазоні від 70 до 110 градусів. Саме така характеристика дозволяє їх використовувати у тих приміщеннях, де відвідувачами є люди з обмеженими здібностями. Ще функція DC дає можливість легко занести меблі або будь-який інший об’ємний вантаж.

Дверні доводчики DORMA також характеризуються довгим терміном служби (не менше шести років навіть при інтенсивній експлуатації), стійкістю до низьких температур та вологості. Випускаються у трьох основних кольорах – білому, золотому та сріблястому, а найголовніше – відповідають Сертифікатам якості ISO 9001.