Дорогий або дешевий доводчик дверей: який прослужить довше

Не завжди найдорожчі товари найякісніші, і навпаки – дешеві нерідко можуть прослужити триваліше за ті, що коштують у кілька разів більше. Чи буває такий виняток із правил у дверних доводчиках, спробуємо розібратися.

Сьогодні на ринку така продукція виготовляється різними виробниками. Кожен із них пропонує широку лінійку доводчиків, представлену бюджетними та дорожчими варіантами. Чому цінова політика така різна і чим відрізняються перші від других.

Відмінність перша – функціональність

Чим вище ціна доводчика, тим більше функцій він може виконати. Тому якщо цей критерій важливий, варто звертати увагу на дорогі варіанти.

Відмінність друга – якість олії

Дійсно, олія більш якісна у дорогих моделях дверних доводчиків. А враховуючи, що від нього залежить їхнє функціонування, то цей параметр особливо впливає на вибір. Крім того, така олія точно не замерзне навіть за найнижчих температур.

Відмінність третя – пружина

Дорогі серії доводчиків оснащені пружиною із зносостійких матеріалів. Таким чином, конструкції здатні прослужити набагато довше.

Безумовно, вибирати доводчик для дверей потрібно не лише за ціною, а й розглядати усі його характеристики. Саме так можна отримати найкращий варіант.