Використання автоматичних воріт у повсякденному житті забезпечує комфорт та безпеку для вашого автомобіля. Уявіть, як зручно, натиснувши кнопку на пульті дистанційного керування, відкрити ворота у дощову погоду, а потім знову закрити їх.
Щоб пульт дистанційного керування працював коректно, потрібно правильно закодувати. Асортимент таких аксесуарів для автоматичних воріт дуже широкий, але найбільшою популярністю користуються моделі з двома чи чотирма каналами. Навіть якщо встановлена лише одна автоматизована система, такі канали можна використовувати з користю, наприклад, прописавши команди для повного та часткового відкриття воріт для проходу пішоходів.
Види кодування пультів
Існує два основних типи кодування пультів дистанційного керування, що використовуються з автоматичними воротами:
Фіксоване кодування означає, що передавачі використовують один і той самий сигнал. В цьому випадку в пам’ять приймача програмується лише один пульт, і його сигнал можна клонувати на інші брелоки, якщо кілька власників.
Динамічне кодування передбачає, кожен передавач програмується окремо і має унікальний код. Основна перевага цього – неможливість скопіювати сигнал на інший пульт, що підвищує безпеку. Однак кількість таких пультів обмежена.