Чотири важливі правила експлуатації турнікетів

Четыре важных правила эксплуатации турникетов

Турнікети як один із варіантів контролю доступу використовуються вже десятиліттями, але повна їхня автоматизація з’явилася порівняно недавно. Безумовно, таким чином їхня вартість стала вищою, але й функціональність підвищилася в кілька разів.

Сьогодні турнікет можна побачити практично на кожному підприємстві, адже його наявність дозволяє одночасно контролювати прохідність співробітників, і убезпечити себе від проникнення сторонніх.

Щоб турнікет прослужив максимально тривалий термін, був безпечним і повністю виконував належні йому функції, слід чітко дотримуватися кількох важливих правил його експлуатації. Ми підібрали чотири найважливіші:

Насамперед увагу слід звертати на стан електросхем. Дуже важливо, щоб вони були ізольовані від корпусу, оскільки для їхнього функціонування необхідно виключно 12 В постійного струму;
не менш важливим є і контроль заземлення турнікету, адже це додаткова безпека користувачів;
перед будь-яким розкриттям турнікету, навіть якщо це необхідно для профілактичної перевірки, слід відключити його від мережі, і тільки після цього відкривати кожух;
чистка повинна виконуватися без використання хімічно агресивних, а також абразивних засобів, що можуть спричинити заподіяння шкоди турнікету.