Чотири основні причини виникнення несправності автоматичних приводів

Автоматичні приводи – один із найгеніальніших винаходів інженерів. Вони дозволили не лише зробити наше життя більш комфортним, а й забезпечити високу безпеку та захист від проникнення до приміщення чи на територію сторонніх.

За своєчасного профілактичного огляду автоматика може прослужити кілька десятків років. Але без професійного технічного обслуговування є шанс виникнення неполадок у таких механізмах, і цьому суттєво сприяє чотири основні фактори:

– Попадання води, що викликає не тільки збій налаштувань автоматичного приводу, але і вихід з ладу електронних плат управління. Така ситуація може вимагати повної заміни деяких деталей;

– попадання бруду та пилу теж не сприяє налагодженій роботі автоматики;

– перепади напруги також можуть призвести до збоїв у роботі приводу, що часто проявляє себе відсутністю реакції на команду пульта-керування. Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендується використовувати стабілізатори напруги;

– висихання або замерзання заводського мастила, що характеризується появою шуму при експлуатації. У таких випадках, як, втім, у всіх інших без кваліфікованої допомоги просто не обійтися.