Bluetooth релейний модуль: коли потрібні особливі умови

Bluetooth релейный модуль: когда нужны особые условия

Bluetooth релейний модуль: коли потрібні особливі умови
Як правило, автоматичними воротами, шлагбаумами або дверима користується лише певне коло людей, що має спеціально призначений для цього пульт дистанційного керування. Але іноді з’являються особливі ситуації, коли скористатися системою потрібно комусь іншому, але передавати йому радіопульт не хочеться, або через страх втратити під час тієї ж велопрогулянки потрібно залишити його вдома. Саме для таких випадків і призначений Bluetooth від CAME, що дозволяє контролювати автоматичний привід через програму на смартфоні.

Релейний модуль розрахований на кілька версій, залежно від кількості користувачів (на 15, 5-0 або 150 осіб). Один із них – найчастіше сам власник радіопульта – має можливість видаляти або додавати користувачів, даючи їм можливість вільного доступу на територію чи будівлю, вхід до яких керується автоматичним приводом.

Налаштувати Bluetooth від CAME досить просто – для цього при первинній конфігурації генеруються сотальні коди всіх, хто використовуватиме систему, і їм передається секретний ключ по телефону, що зможе відкрити ворота або шлагбаум. Відмовити у доступі, до речі, можна звичайним видаленням зі списку.

Програма доступна як для версії Android та IOS, так і Apple Watch.