Автоматика ТORMAX Win Drive 2201 для естетичних та функціональних автоматичних дверей

Вся продукція компанії ТORMAX має відмінну рису: вона передбачає побажання не лише клієнтів, а й сервісних інженерів і монтажників. Автоматичні конструкції легко встановити і вони обов’язково порадують своєю функціональністю та естетичним зовнішнім виглядом.

Автоматика ТORMAX Win Drive 2201 – відмінне рішення для дверей, як зовнішнього, так і внутрішнього призначення. З її допомогою можна забезпечити інтенсивний прохід в одно-і двостулкових конструкціях. Привід витримує і високий рівень прохідності та середній.

У чому його особливості

Автоматичний привід ТORMAX Win Drive 2201 – одна з найсучасніших напрацювань компанії, тому має кілька переважних характеристик у порівнянні з аналогами на ринку:

– технологія Plug&Play;

– Безшумність руху;

– Процесорна система управління з можливістю програмування;

– Гнучка конструктивна висота.

І це лише мінімальний список. ТORMAX Win Drive 2201 відрізняється високою функціональністю, що дозволяє широко його використовувати для автоматизації дверей. Що дуже важливо – у цьому процесі не порушується естетика дизайну конструкцій.

У стандартному комплекті знаходяться роликові каретки, профіль, пристрій безпеки, ущільнювальна щітка, перемикач з трьома позиціями, кришка приводу, два радари, рейка з гумовим амортизатором.