Автоматика підйомних секційних воріт на промислових об’єктах

Автоматика подъемных секционных ворот на промышленных объектах

Секційні ворота найчастіше можна зустріти на промислових об’єктах. Пояснити саме такий вибір досить просто – особливості таких конструкцій дозволяють максимально компактно розміщувати автотранспорт або продукцію в приміщенні. До того ж, саме секційні ворота максимально забезпечують герметичність будівлі.

На промислових об’єктах, які характеризуються інтенсивним потоком руху, важливо підібрати автоматику з високою пропускною здатністю, що створить найдоступніші умови. Сучасні виробники пропонують для секційних воріт два типи автоматичних приводів – осьові та стельові. Перші призначені для важких промислових ворітних конструкцій, другі встановлюються на воротах зі зниженою або стандартною притолокою.

Що стосується неполадок обох видів приводів, то вони дуже схожі, а саме:

– якщо неправильно налаштовані кінцеві вимикачі приводу, ворота будуть підніматися не до кінця або опускатися не до самої підлоги;

– у разі відсутності живлення у приводі або його виході з ладу, ворота взагалі не підніматимуться, але зможуть вільно рухатися в аварійному ручному режимі.

Підбираючи автоматику для секційних промислових воріт, необхідно звернути увагу навіть на дрібні деталі, які забезпечать безперебійну роботу конструкції такого типу.