Автоматика Nice: найширший асортимент

Автоматика Nice: самый широкий ассортимент

Італійський виробник компанія Nice – один із лідерів ринку приводів для воріт, в чому, втім, немає нічого дивного, оскільки вона здатна запропонувати клієнтам найбільш широкий і практичний асортимент. На сьогоднішній день перелік продукції можна умовно поділити на три основні групи:

– автоматика для розстібних;

– Автоматика для відкатного типу систем;

– Приводи для секційних воріт.

Асортимент кожної дозволяє створити максимально відповідні рішення як для приватного застосування, так і в широких промислових масштабах. Наприклад, для розстібних технологами було створено кілька основних серій: лінійні Moby, Wingo (представлені у двох комплектах), важільні Pop (для невеликих за параметрами конструкцій з колонами), Hyppo (для важких кованих стулок) і Hopp, моделі Metro, що ідеально підходять для підземної установки. Група автоматики для воріт представлена моделями серії Robus з високою функціональністю, Run для стулок до 2500 кг і потужна Tub неінтенсивної промислової експлуатації (для стулок до 3500 кг).

Така широка різноманітність і зробила компанію настільки затребуваною серед клієнтів, адже асортимент дозволяє підібрати варіант для будь-якого випадку.