Автоматика FAAC – оригінальна якість та надійність

Автоматика FAAC – оригинальное качество и надежность

Італійський концерн FAAC Group добре відомий у нашій країні своїми високоякісними виробами. Справді, автоматика, виготовлена цим виробником, заслужила високу популярність своєю надійністю та тривалим терміном служби.

На сьогоднішній день вироби компанії FAAC Group становлять більше половини (50%) від загального обсягу продукції, що використовується. У цьому немає нічого дивного, оскільки асортимент автоматики, систем паркування, шлагбаумів та автоматичних дверей дуже широкий. Але найголовніше – завдяки високій якості матеріалів, що використовуються для їх виготовлення, вони відрізняються тривалим терміном служби. Наприклад, автоматичні двері FAAC з повною впевненістю можна назвати універсальними – вони, безумовно, підходять практично для будь-яких кліматичних умов, оскільки витримують як від мінус п’ятдесяти градусів, так і до плюс п’ятдесяти.

Не менш популярні і приводи цього італійського виробника. Вони характеризуються безпекою, зручністю експлуатації, стабільністю. А все тому, що працюють на елементах гідравліки та електроприводу одночасно.

І, напевно, найбільш важливе, що є відмінною рисою FAAC, – обов’язкові випробування та тестування всієї продукції безпосередньо при виготовленні, що дозволяє нам користуватися цією високою якістю та, безперечно, надійністю.