Автоматичні конструкції ASTORE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно ринок автоматичних конструкцій представлений європейськими та світовими виробниками. Але наша країна також може створити гідну їм конкуренцію. Одна з компаній, що представляють Україну серед виробників автоматичних дверей – ASTORE (АСТОР), яка вже майже двадцять років виробляє та обслуговує конструкції такого типу.

Свою роботу ASTORE розпочала досить давно, надавши споживачам у 1997 році перші автоматичні двері. Сьогодні компанія виробляє приводи для телескопічних та розсувних дверей, а також прямі, кутові, круглі та напівкруглі розсувні двері, які відрізняються надійністю та якістю та мають унікальні функції. Наприклад, у двері, що обертаються, можуть бути встановлені бомбо- або металодетектори, що убезпечать відвідувачів будівлі від надзвичайних ситуацій. Також вони можуть мати підвищену стійкість до руйнування.

Тішить і різноманітність варіантів дизайну автоматичних дверей. ASTORE пропонує не лише різні колірні рішення, але й виконує конструкції повністю зі скла, з дахом або без, забарвлюючи алюмінієвий каркас у колір металіка, під бронзу або сталь.

І найголовніше – за всіх цих переваг, продукція компанії ASTORE залишається доступною в плані вартості, хоча від цього нітрохи не страждає її якість.