Автоматичні карусельні двері

Немає сумніву в тому, що вхід до будівлі має бути одночасно зручним та безпечним для відвідувачів. Саме такі умови здатні створити автоматичні карусельні двері, які найчастіше встановлюються в відвідуваних місцях з великим потоком відвідувачів. Така конструкція істотно відрізняється від інших типів дверей, оскільки вона складається з лопат, кількість яких варіюється від двох до чотирьох.

На сьогоднішній день існує чотири основні види таких конструкцій:

– ручні, що передбачають використання фізичних зусиль відвідувачів;

– автоматично позиціоновані, що вимагають фізичних зусиль для руху, але до вихідного положення повертаються автоматично;

– із сервоприводом – працюють від електродвигуна;

– Повністю автоматичні.

Саме останні найбільш раціональні при постійному потоці відвідувачів, оскільки, крім зручності, ще й сприяють збереженню тепла під час обігріву приміщення чи навпаки – прохолоди у разі кондиціонера. Такі карусельні двері працюють у двох режимах: постійного обертання на зниженій швидкості та обертання при наближенні до них людини.

Автоматичні карусельні двері, які сьогодні пропонують європейські та світові виробники – це ергономічна конструкція з чітко продуманим дизайном, який обов’язково вразить відвідувачів. Але найголовніше – вони мають досить додаткові можливості, що тільки додає їм престижу та комфортності.