Автоматичні двері у квартирі: чи потрібні?

Автоматические двери в квартире: нужны ли?

Автоматизація вхідних дверей та дверних конструкцій усередині приміщення дозволила відчути комфорт та зручність. Такі системи сьогодні можна зустріти практично всюди:

– у готелях;

– Ресторанах;

– на заправних станціях;

– офісних та торгових центрах;

– банки та державні установи.

У всіх цих місцях досить великий та інтенсивний потік відвідувачів, тому автоматичні двері і збільшують рівень зручності, безпеки та одночасно знижують тепловтрати в приміщенні.

Зустріти двері з автоматичним приводом у квартирі – це поки що на межі фантастики, адже там немає високої прохідності, а значить, швидкість відчинення не така вже й актуальна. До того ж у такому режимі тепле повітря не «втікає», тобто економити на опаленні в такий спосіб не вийде. Але все ж таки існує кілька ситуацій, в яких автоматичні двері могли б стати відмінним рішенням.

Кому вони можуть знадобитися

Люди з обмеженими фізичними можливостями не почуваються комфортно іноді навіть у власному будинку. Нерідко їм важко самостійно потрапити з кімнати в кімнату. Саме в таких випадках актуальною конструкцією можуть стати саме автоматичні двері. Їхнє відкривання при наближенні людини істотно спрощує життя.