Автоматичні двері: три аргументи «за»

Сьогодні автоматичними дверима здивувати можна небагатьох, адже такі системи досить міцно увійшли до нашого життя. Вони зустрічаються якщо не у своєму будинку, то в офісі, торговому центрі, банку, а також в інших приміщеннях та закладах, якими ми користуємося майже щодня.

У такому розповсюдженні автоматичних дверей у принципі немає нічого незвичайного, адже головна їхня гідність – зручність. Втім, є ще й три не менш важливі аргументи «за».

Аргумент перший – широке розмаїття моделей

І це справді так, автоматичні двері випускаються з різноманітними дизайнерськими рішеннями, що дає можливість підібрати найбільш оптимальний варіант, який стане відмінним доповненням екстер’єру будівлі.

Аргумент другий – висока функціональність

Якісні моделі здатні витримати багато циклів відкривання-закривання без втрати плавності руху навіть за інтенсивної експлуатації. Головне – правильно підібрати модель з урахуванням цього параметра.

Аргумент третій – можливість вибору додаткових функцій

Автоматичні двері, на відміну від звичайних дверних конструкцій, нерідко мають додаткові функції, наприклад, нічний режим, при якому потрапити в приміщення просто неможливо, або літній – коли стулки повністю відчинені.