А ви вже чули про привод Ахо від CAME?

А вы уже слышали о приводе Ахо от CAME?

Автоматизувати широкі отвори – завдання підвищеної складності. Для її вирішення підійде не будь-який тип автоматики, оскільки збільшені розміри стулок вимагають відмінної потужності та функціональності приводу. Серія Ахо від CAME – саме те, що потрібно в таких випадках. Вона розроблена спеціально під ворота розстібного типу, встановлені у прорізи великої ширини.

Особливості приводів Ахо від CAME

Відмінна риса автоматики серії Ахо від італійського виробника компанії CAME – застосування найсучасніших і найпрогресивніших технологій при її виготовленні. Йдеться насамперед про двозахідний черв’як, що дозволяє впоратися з проблемою зносу втулки. Не менш важливим є і максимально штовхаючий зусилля стулки, що відповідає нормам та європейським стандартам.

Виготовляються такі приводи з алюмінієвого сплаву, що забезпечує безшумність їхньої роботи. Також автоматика Ахо має механічні упори, що дають можливість налаштувати параметр руху. І останнє, але не менш важливе, – версія 24В має систему підключення за рахунок одного трижильного кабелю, що регулюється двигуном та ендокером. І це більш ніж зручно.