Витонченість, міцність, надійність – головні якості револьверних дверей TORMAX LIGHT FRAME

Щоб зробити вхід до будівлі презентабельним, стильним та елегантним одночасно, варто звернути увагу на револьверні двері. Таке рішення ідеальне для готелів, аеропортів, медичних центрів, торгових та офісних будівель, банків, спортивних об’єктів, виставкових та ділових центрів.

Автоматичні револьверні двері TORMAX LIGHT FRAME об’єднали у собі відразу кілька якостей:

  • витонченість, якої виробнику вдалося досягти за рахунок мінімальної кількості профілів із алюмінію. Дверні стулки в цьому випадку не мають профілю, що обрамляє, тому виглядають практично прозорими;
  • міцність за рахунок скла, що відмінно витримує механічне навантаження, а також якісного приводу, який монтується під стелею або підлогою;
  • надійність та безпека, забезпечені функцією «Антипаніка», що за відсутності електрики дозволяє вручну відкрити конструкцію зсередини та потрапити до приміщення.

Діаметр дверей може бути до 3,6 метра, а висота канопі – 30 мм (з нічним екраном – 45мм). Двері також за бажанням обладнуються окремою тепловою завісою, яка забезпечить комфортну температуру всередині будівлі, а також налаштувати функцію опору вітровому навантаженню.