Три важливі моменти регулювання дверного доводчика

Він підходить і для вхідних дверей, і міжкімнатних, забезпечуючи обома варіантами плавний хід і зберігаючи їх від поломок через неправильну експлуатацію.

Встановити дверний доводчик на двері – лише половина процесу, необхідно ще правильно виконати його регулювання, щоб система могла виконувати поставлені на неї завдання. Існує три моменти настроювання такого механізму:

– Регулювання швидкості закривання дверей. Цей момент індивідуальний, адже комусь потрібне повільне закривання, що дозволяє потрапити чи вийти із будівлі без зусиль. Особливо актуальною є така швидкість для під’їздів багатоповерхівок, магазинів чи будь-яких інших установ, де відвідувачі чи мешканці несуть покупки. Одночасно слід пам’ятати, що повільне закривання взимку призводить до відчутних тепловтрат.

– настроювання проміжного ходу, що дозволяє вирішити одночасно два моменти – збільшення прохідності та можливість встановлення дверей у повністю відкритому режимі;

– Регулювання дохлопа, тобто останнього етапу закривання дверей. Постійний наголос їх на коробку негативно діє не тільки на саму конструкцію, але й нерви їх власника, тому доводчик потрібно налаштувати таким чином, щоб цей процес був досить повільним.