Револьверні двері ED150

Виробництво можливе у всіх розмірах між 1500 - 3000 мм. Можлива кількість стулок три або чотири стулки. Це автоматична модель револьверних дверей, що працює із системою автоматизації.
В автоматичних револьверних дверях; Як стандарт передбачені кнопка доступу інвалідів, кнопка аварійної зупинки, вертикальні контактні бампери безпеки на кожному вході у двері. Залежно від діаметра та ширини проходу; На кожній стороні входу та виходу є один або два радари.
Залежно від діаметра дверей та на вимогу (опціонально), двері можуть бути оснащені інтелектуальними заходами безпеки, такими як горизонтальні контактні бампери безпеки на нижній кромці стулок, датчик завіси на стулках та датчик присутності перед вхідними порогами.
У середньому через 3000 мм 3х або 4х стулчасті двері можуть входити або виходити 25-30 чоловік за хвилину.
Відповідно до потреби або вимоги як заходи безпеки нічне замикання, антипаніка яка при необхідності може надати аварійний вихід і підвищити якість використання. Повітряна завіса для більшої ефективності в управлінні теплом і теплопередачі. Додаткові функції можуть бути додані для покращення використання.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Edora. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку