Ремонт автоматики воріт

Ремонт автоматики распашных ворот

Орні автоматичні ворота – досить популярна конструкція серед споживачів, тому ремонт їх автоматики дуже актуальний. Як відомо, у таких конструкціях може бути встановлений один із двох видів приводу – важільний або лінійний.

Важільний тип – це компактний корпус редуктора, що монтується на стовп воріт і впливає за допомогою важільного механізму. Лінійні ж приводи на вигляд нагадують трубу, оскільки їх блок управління має окремий корпус.

Як і будь-яка інша конструкція, розпашні ворота схильні до неполадок, що можна усунути або поточним ремонтом, або повною заміною деталей. У будь-якому разі, за перших ознак поломки варто звертатися до професіоналів, адже самостійний ремонт автоматики недоцільний. А щоб зрозуміти, коли потрібно викликати майстрів, розглянемо основні «симптоми»:

– Рух воріт ривками, самостійна зміна напрямку;

– зупинка полотна у недозволеному місці;

– погана реакція на сигнал брелка або пульта керування;

– Дуже галасливе відкривання.

Все вищеперелічене має насторожити власника розпашних воріт, адже воно свідчить про неправильну їхню роботу та присутність неполадки. Тягнути в цьому випадку не можна, а негайно проводити огляд силами професіоналів і виконувати необхідний ремонт.