Протипожежні двері – найкращий спосіб захисту від біди

Пожежна безпека – один із ключових моментів промислових, складських та будь-яких інших приміщень, де працюють співробітники та знаходиться важлива техніка, а також лікарень, розважальних комплексів, ресторанів, бізнес-центрів. Одним із варіантів зберегти майно, а головне – людське життя, з повною впевненістю можна назвати встановлення протипожежних дверей. На сьогоднішній день це практично єдина вогнетривка дверна система, здатна впоратися з таким завданням.

Протипожежні двері за своєю конструкцією можуть бути двох видів:

– однодольні;

– Дводольні.

І перший, і другий варіант досить поширені, оскільки вони здатні затримати спалах саме на той період часу, що регламентований нормами безпеки та дозволяє евакуювати людей, а також вжити заходів щодо гасіння пожежі. Однодольні використовуються дещо частіше, адже дводольні призначені для ширших прорізів, і відповідно їхня вартість на порядок вища.

Візуально-протипожежні двері нічим не відрізняються від звичайних. Виготовляються вони з традиційних та знайомих всім матеріалів – скла, металу, дерева. Але в цьому випадку все обробляється спеціальним вогнезахисним складом, що здатний витримати розпал вогню аж до 1,5 години. У разі металевих пожежних дверей застосовується додатковий шар мінеральної вати.