Промислові ворота: у чому їх головні відмінності

Асортимент автоматичних конструкцій дуже різноманітний, значну частину якого займають промислові системи. Вони активно використовуються на автомийках, складах, депо та ангарах, закриваючи величезні отвори, які у багато разів перевищують стандартні розміри. Інтенсивність експлуатації цих систем також значно вища, з циклами відкривання-закривання, що досягають десятків і навіть сотень щодня.

Ворота для промислових потреб бувають кількох типів. Одними з найпопулярніших є швидкісні ворота, виготовлені з м’якого пластику, що дозволяє їм підніматися зі швидкістю до 2,5 метрів на секунду. Ці ворота особливо актуальні для терміналів та складів із високим вантажообігом, де потрібне постійне закриття приміщення. Незважаючи на “крихкість”, швидкісні промислові ворота відрізняються надійністю, володіють системою автовідновлення і забезпечують безпеку як для приміщення, так і для людей, що працюють в ньому.

Також існують цілісні ворота з вертикальним підйомом, які піднімаються напрямними вертикально вгору. Вони, як і секційні ворота, забезпечують хорошу теплоізоляцію, що є важливим фактором у ряді випадків.