Вигнуті розсувні двері EF150

Привід розсувних дверей Edora поєднує новітні технічні розробки та багаторічний досвід компанії.
Мотор та редуктор передають рух стулкам дверей за допомогою зубчастого ременя. Полотна дверей через спеціальні адаптери підвішені на роликовій направляючій. Знизу двері утримуються підлоговими напрямними.
Якщо двері в момент закриття виявлять перешкоду руху, привід негайно відкриє стулки, що закриваються. Якщо ж перешкода руху виявлена між стулками, що відкриваються, і бічними екранами, то двері зупиняться, а потім закриються. При необхідності рівень безпеки може бути підвищений, використовуючи датчики безпеки.
Привід, блок керування, трансмісія або додатковий аварійний блок та електромеханічний замок – всі вони зібрані на опорній балці. Привід передає рух стулкам дверей за допомогою зубчастого ременя.
Привід обладнаний аварійним електронним блоком, який автоматично відчиняє або закриває двері у разі вимкнення електроенергії. Привід може працювати з будь-якою системою пожежної безпеки або датчиками диму.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Edora. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку