Вигнуті, напівкруглі та круглі розсувні двері Astore RAL

У зв'язку з масовим будівництвом офісних та житлових будівель, що мають криволінійні форми фасадів, вигнуті, напівкруглі та круглі автоматичні двері стають все більш популярними. Дані типи автоматичних дверей все ще залишаються великою рідкістю через їхню високу вартість у порівнянні зі звичайними автоматичними прямими розсувними дверима.
Ми пропонуємо виготовлення криволінійних автоматичних дверей, згідно з дизайном замовника, тоді як інші виробники пропонують конструкції тільки з прив'язкою до своїх стандартних радіусів.
Варіанти оздоблення кольорів для алюмінієвої конструкції дверей - фарбування в кольори, згідно з каталогом RAL.
Конструкції дверей для операційних кімнат можуть бути виготовлені як з вікнами, так і без них.
Для вигнутих автоматичних дверей ми пропонуємо широкий вибір сенсорів зі спеціальними характеристиками. Деякі з них інфрачервоної дії, інші – мікрохвильової.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Astore. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку