Телескопічні двері Astore

Для випадків, коли немає можливості встановити звичайні прямі автоматичні розсувні двері, у зв'язку з обмеженістю простору для руху рухомих стулок автоматичних дверей, можна використовувати Телескопічну дверну конструкцію.
Автоматичні телескопічні двері вимагають менше місця і дозволяють збільшити ширину чистого проходу при постійному розмірі загальної ширини дверної конструкції. Наприклад, при тих же габаритах, що і у звичайних прямих розсувних дверей, телескопічні двері дозволяють збільшити ширину чистого дверного отвору додатково на 38%, що іноді є принципово важливим при створенні оптимальної ширини отвору для проходу пішохода.
При необхідності встановлення автоматичних дверей з шириною чистого проходу 2200мм - 4500мм, оптимальним варіантом також буде використання телескопічної дверної конструкції, оскільки ширина стулок прямих автоматичних дверей має певні розумні ліміти.
При тих же габаритах, що і у звичайних прямих розсувних дверей, використання телескопічних дверей дозволяє додатково збільшити ширину чистого дверного отвору на 38%.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Astore. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку