Привід дверей Besam SW300

Привід дверей Besam SW300 чудово підходить для об'єктів, де пред'являються високі вимоги до безпеки, надійності та привабливого зовнішнього вигляду.
Привід дверей Besam SW300 чудово підходить для об'єктів, де пред'являються високі вимоги до безпеки, надійності та привабливого зовнішнього вигляду. Енергоефективність Система автоматичних дверей Besam є зручним та екологічним рішенням – відкриття проходу здійснюється лише за потребою, що виключає постійне проникнення зовнішнього повітря та забезпечує поділ кліматичних зон. Використання у приводі Besam SW300 передової електроніки гарантує ефективне функціонування системи з мінімальним споживанням енергії.
Привід Besam SW300 абсолютно безпечний, незалежно від віку та фізичних здібностей людей, які його використовують. Якщо на шляху переміщення дверей виявиться людина або об'єкт, двері зупиниться і змінять напрямок руху. Слід зазначити, що привід дверей Besam SW300 повністю задовольняє вимогам європейських стандартів і схвалений для встановлення на протипожежних дверях, є ідеальним рішенням для створення системи безпеки з ефективною ізоляцією зон загоряння та задимлення.
Зручне та безперебійне функціонування приводу Besam SW300 забезпечується резервним джерелом живлення. При цьому заряд і працездатність акумулятора постійно контролюються – електронний індикатор попереджає про неправильне функціонування та необхідність його заміни.
Besam SW300 – повнофункціональний привід, що відрізняється компактною конструкцією (його висота складає всього 70 мм). До того ж цей привід працює надзвичайно тихо, незважаючи на те, що він здатний відкривати двері вагою до 250 кг. Приводом Besam SW300 можна обладнати також раніше встановлені двері, забезпечивши цілісність дизайну та естетичний вигляд інтер'єру.
Система Besam SW300 оснащена передовими функціями контролю закриття, що гарантують максимальну безпеку. Наприклад, двостулкові двері закриваються з високою точністю, що виключає її заклинювання та підвищує рівень безпеки. Крім того, привід Besam SW300 здатний розпізнати неповне закривання стулок – у цьому випадку двері відчиняться і зачиняться належним чином (навіть під впливом сильного вітру та потоків повітря в будівлі).

Характеристики




Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку