Привід дверей Besam SW200

Привід дверей Besam SW200 чудово підходить для об'єктів, де пред'являються високі вимоги до безпеки і надійності.
Система автоматичних дверей Besam є зручним та екологічним рішенням – відкриття проходу здійснюється лише за потребою, що виключає постійне проникнення зовнішнього повітря та забезпечує поділ кліматичних зон. Використання у приводі Besam SW200i передової електроніки гарантує ефективне функціонування системи з мінімальним споживанням енергії.
Привід Besam SW200i абсолютно безпечний, незалежно від віку та фізичних здібностей людей, які його використовують. Якщо на шляху переміщення дверей виявиться людина або об'єкт, двері зупиниться і змінять напрямок руху. Слід зазначити, що привід дверей Besam SW200i повністю задовольняє вимогам європейських стандартів як у версії для накладного, так і вбудованого монтажу.
Зручне та безперебійне функціонування приводу Besam SW200i забезпечується резервним джерелом живлення. При цьому заряд і працездатність акумулятора постійно контролюються – електронний індикатор попереджає про неправильне функціонування та необхідність його заміни. Привід безвідмовно працює у всіх погодних умовах, оскільки при відкриванні та закриванні дверей на нього не впливають потоки повітря у будівлі та вітрове навантаження. Крім того, для забезпечення зручності, безпеки та швидкого виходу передбачена можливість відчинення дверей із приводом Besam SW200i вручну. Завдяки використанню датчика відчинення дверей можливе з мінімальним зусиллям, незважаючи на те, що момент закривання у приводу вищий за звичайний.
Привід Besam SW200i здатний забезпечити максимальну ефективність при відкриванні дверей вагою до 320 кг. Їм можна обладнати також раніше встановлені двері, забезпечивши цілісність дизайну та естетичний вигляд інтер'єру. Під'єднана до вихідного валу система тяг дії, що штовхає або тягне, відкриває прилеглі до поверхні двері. У виконанні, що вбудовується, вихідний вал приєднується безпосередньо до осі повороту.
Система Besam SW200 оснащена передовими функціями контролю закриття, що гарантують максимальну безпеку. Наприклад, двостулкові двері закриваються з високою точністю, що виключає її заклинювання та підвищує рівень безпеки. Крім того, привід Besam SW200i здатний розпізнати неповне закривання стулок – у цьому випадку двері відчиняться і зачиняться належним чином (навіть під впливом сильного вітру та потоків повітря у будівлі).

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку