Привід для обертальних дверей GEZE Powerturn F/R та F/R-IS

Це дизайнерське рішення є оптимальним в умовах недостатньої вільної площі та підходить як для одностулкових, так і для двостулкових протипожежних дверей. Вбудований димовий вимикач знаходиться безпосередньо під кришкою приводу для обертальних.
Особливість: привід та димовий вимикач візуально складають єдине ціле, при цьому зберігається типова для GEZE дизайнерська висота приводу — усього сім сантиметрів.
Швидко та точно визначити, для яких видів використання Powerturn призначений найкраще: Онлайн-калькулятор для дверей з невеликою кількістю вхідних даних дає чіткі відповіді щодо можливих ширини та ваги стулки дверей. Також в цьому розумному інструменті за одним кліком доступний запас потужності на вітрові навантаження та зустрічний тиск при різних видах монтажу.
Проведено тестування згідно стандарту DIN 18650 (Low Energy Funktion) та BGR 232, відповідає стандарту EN 954-1
Інтегрований програмний перемикач для режимів "Вимкнути", "Автоматика" і "Відчинення на тривалий час". Режим "Закриття магазину" можна встановити за допомогою зовнішнього програмного перемикача.

Характеристики


Сервис/ремонт

Регулярные инспекции оборудования, в соответствии с действующими нормами и документацией на продукцию, должны проводиться сертифицированными специалистами компании GEZE. Количество сервисных визитов также должно соответствовать действующим нормам и рекомендациями производителя. Это особенно важно для противопожарных дверей и дверей, оборудованных функцией аварийного открывания.

Оставить заявку