П’ять найважливіших критеріїв при пошуку дверей

Пять самых важных критериев при поиске дверей

Облаштувати будівлю в такий спосіб, щоб вона була зручною і для власника, і для мешканців чи відвідувачів, – непросте завдання. У пошуку правильного вхідного рішення можна витратити багато часу. Але це тільки в тому випадку, якщо не враховувати найважливіші вимоги щодо нього. Ми допоможемо розібратися в п’яти критеріях, які є найбільш значущими в такому питанні.

Критерій перший – пропускна спроможність

Чим частіше в будинок заходять відвідувачі, тим ефективніший варіант знадобиться. Наприклад, багатоповерхові торгові або офісні комплекси вимагатимуть двері, які здатні пропустити за одну хвилину досить багато відвідувачів. Найбільш прийнятним варіантом у цьому випадку можуть стати розсувні або карусельні автоматичні ворота.

Критерій другий – тип відвідувачів

Безумовно, про людей з обмеженими фізичними можливостями треба подумати в будь-якому випадку, так само, як і про мамах з візками, тому вхід і вихід для них не повинен бути складним. Але в деяких торгових центрах ще й бувають виставкові зали з габаритними товарами, тому дверний отвір буде потрібний певній ширині.

Критерій третій – безпека

Для будівель з інтенсивним потоком відвідувачів автоматичні двері мають бути обладнані деталями для підвищеної безпеки. А найважливіше – мати режим «Антипаніка» чи можливість ручного відкриття за відсутності електроенергії.

Критерій четвертий – естетика

Вхідні двері – обличчя будівлі. Вона повинна підкреслювати загальний стиль і гармонійно вписуватися.

Критерій п’ятий – комфорт

Ідеально, якщо дверна конструкція не тільки пропускатиме відвідувачів швидко та безпечно, але ще й служитиме способом економії на опаленні та кондиціонуванні. Ідеальні в такому випадку саме автоматизовані варіанти.