Карусельні двері: три аргументи для їх встановлення

Дедалі частіше при вході в будівлю можна побачити карусельні двері. Вони актуальні для офісних та торгових приміщень, аеропортів, офісних, банківських та адміністративних будівель. І цьому є цілих три причини. Вони дозволяють зрозуміти, у чому особливості таких автоматичних конструкцій і чому саме їх варто вибрати.

Аргумент перший – температурний режим

Справді, саме карусельні двері найбільше здатні захистити приміщення всередині від впливу зовнішнього середовища. Особливо це відчувається в холодну пору року, коли на вулиці вітер, дощ чи навіть сніг. Влітку в спеку відвідувачам будівлі теж приємно відчути прохолоду від кондиціонера. Ну, а головне – відсутність протягів, які обов’язково є у приміщеннях з великою кількістю сходів та кімнат.

Аргумент другий – економія

Зниження проникнення холоду з вулиці та тепла з приміщення – пряма економія енерговитрат, тому встановлення саме револьверних дверей у такий спосіб може досить швидко окупитись.

Аргумент третій – респектабельність

Погодьтеся, якщо вхід до будівлі виглядає гідно, то думка відвідувачів про неї складається позитивна. Револьверні двері якнайкраще підходять для таких цілей.