Дверний доводчик – конструкція 21-го століття

Дверной доводчик – конструкция 21-го столетия

Двадцять перше століття – ера не тільки практично абсолютної комп’ютеризації, а й створення особливо комфортних умов для оточуючих, що дозволяють відчути зручність навіть у простій ситуації.

Дверний доводчик – це конструкція, що доводить, що в 21-му столітті навіть двері можна обладнати так, щоб вони рухалися плавно, безшумно і щільно закривалися для збереження тепла або навпаки приємної прохолоди всередині приміщення. Прототипом доводчика дверей є відомі нам з дитинства пружини, які зі скрипом відчиняли двері школи, інституту, пошти або магазину. На щастя, часи, коли для проходу в будинок доводилося застосовувати фізичні зусилля (залежно від функціонування пружини), а самі двері через постійні бавовни та різкі рухи швидко зношувалися, давно минули, і сьогодні є можливість практично в будь-якому приміщенні оцінити зручність доводчика. .

Установка дверного доводчика – нескладний процес, який можна виконати, маючи мінімальний досвід у цій сфері. Трохи важче підібрати правильний варіант механізму, адже обов’язково потрібно врахувати:

– Масу дверної конструкції;

– ширину полотна;

– опірність повітря при відкритті та закритті;

– Вітрове навантаження.

А також потрібно врахувати, що чим ширші двері, тим потужнішим повинен бути доводчик.