Дверний доводчик із технологією Easy Open від DORMA: переваги для всіх

Дверной доводчик с технологией Easy Open от DORMA: преимущества для всех

Використання різних механізмів суттєво полегшує нам життя, роблячи навіть повсякденні процеси простішими та зручнішими. Дверний доводчик – одна з таких речей, оскільки за рахунок його функціонування нам не доводиться закривати двері, докладаючи фізичні зусилля, а плавний хід дверної конструкції при роботі істотно подовжує термін її служби. Втім, це не єдині переваги такого механізму, особливо якщо йдеться від дверного доводчика Easy Open від DORMA з технологією серцеподібного кулачкового приводу. Його плюси відчутні відразу для двох категорій:

  • установників або виробників дверей, яких обов’язково зацікавить простота налаштування без необхідності встановлення кріпильної пластини, одразу кілька способів монтажу цієї однієї моделі та, звичайно, можливість універсального застосування;
  • користувачів ж приємно здивує зручність відчинення, що поєднує в собі низький опір і повністю кероване закривання, можливість точного налаштування швидкості закривання, а також наявність кількох варіантів фіксації дверей.

У всьому цьому немає нічого дивного, адже Easy Open від DORMA поєднує в собі нові напрацювання технологів, продуманий дизайн і високу функціональність.